Pivovar Český Krumlov

Bylo vám už 18 let?

Vstup na tyto stránky je povolen pouze osobám starším 18 let.

Filtry
Zavřít

Pivo si můžete koupit kdykoli

čtvrtek 11. března 2021

V eshopu si můžete objednat pivo, pivní sklo, reklamní předměty a výčepní zařízení. Pivo sudové a výčepní zařízení nezasíláme, ale připravýme Vám ho k vyzvednutí na domluvený čas, případně Vám ho dovezeme v rámci rozvozu na území města Český Krumlov. Způsoby dopravy tedy jsou - vyzvednutí v pivovaru, rozvoz nebo zaslání zásilky (pouze pivo v PET, sklo a reklamní předměty). Platit můžete bezhotovostně převodem na základě námi zaslaných platebných údajů nebo při převzetí zboží v pivovaru, při rozvozu nebo dobírkou při převzetí zboží.

Dostupná piva i další zboží budeme průběžně aktualizovat podle zásob, piva které nejsou v dané chvíly dostupné (sezonní speciály, již nevyráběné) najdete v kategorii Archiv piv.

Eshop budeme postupně na základě zkušeností zdokonalovat a rozšiřovat a to jak nabízený sortiment zboží a služeb, tak i technické možnosti eshopu (platební brána, další přepravci, služby pro hospody a prodejce piv, atd.)

Doporučujeme se při nákupu zaregistrovat a tím založit si svůj účet, získáte tím několik východ: budete mít přehled o všech objednávkách, předchozí objednávky můžete využít k vytvoření nové objednávky,  už nemusíte vypisovat údaje potřebné pro fakturaci a zaslání zboží, můžete dostáva přednostně informace o připravovaných piv a akcí, i slevových a jiných akcí připravované pouze pro stálé, registrované zákazníky, získáte možnost zapojit se do hodnocení produktů.

Náš eshop samozřejmě funguje i na mobilu, takže doopravdy pivo si můžete objednat kdykoli a kdekoli, stačí mít chytrý telefon a signál.

Rozhodně si nemyslíme, že jsme dokonalí proto uvítáme Vaše podněty, názory, upozornění na chyby či nesprávnost. Pokusíme se na ně co nejrychleji reagovat případně odstranit.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaše objednávky.

Eshop Pivovaru Český Krumlov - ilustrace  Eshop pivovaru na mobilu  Eshop pivovaru na mobilu, ilustrace